logo
dollar
euro

У Полтаві просто неба покажуть українське короткометражне кіно

12:40 21.01.2018 eye 331
У Полтаві просто неба покажуть українське короткометражне кіно

У ніч з 27-ого по 28-е червня біля фонтану у парку "Перемога" в рамках всеукраїнського фестивалю у Полтаві відбудеться кінофестиваль "Відкрита ніч".

27-ого червня о 22 годині полтавців вже вчетверте запрошують зібратися у парку "Перемога", аби просто неба на великому екрані всю ніч дивитися найкращі українські короткометражки молодих режисерів.

Організатори заходу - ПООТ "Просвіта" та НМО "Magnum Opus".

Нагадуємо, що засновник фестивалю - режисер Михайло Герасимович Іллєнко ("Той, хто пройшов крізь вогонь", "Фуджоу").

"Відкрита ніч" не має статусу "Національний фестиваль", але на сьогодні це єдиний фестиваль національного кіно в Україні. Він проходить більш ніж у 40 містах країни.

Мета фестивалю - підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного українського та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського мистецтва, пропонуючи нові концепції його розвитку, самоідентифікації та існування в спектрі світових національних кінематографів.

Один із співорганізаторів заходу, учасник НМО "Magnum Opus" Роман Повзик зазначає, що хоче, щоб у Полтаві проводилося більше мистецьких масових переглядів:

Нашому місту бракує організаторів культурних подій, зокрема у сфері кіно. Хотілося б, щоб подібних заходів у Полтаві ставало більше, а їх ініціатори змагалися між собою за глядача. "Відкрита Ніч" ― це одна зі спроб показати полтавцям, що собою являє сучасний український кінематограф. Цих фільмів не побачиш по телевізору ― і в цьому їх унікальність.

Також, спираючись на минулий досвід, організатори радять взяти із собою покривала, каримати і гарячий чай.

Що? Кінофестиваль "Відкрита ніч".

Де? Біля фонтану у парку "Перемога".

Коли? З 22 години 27-ого червня і до ранку 28-ого.

Ціна? Вхід вільний.

Що потрібно взяти з собою? Покривала, каримати і гарячий чай.


Наверхнаверх