logo
dollar
euro

Полтавщина серед кращих із погашення заборгованості по зарплаті за рейтингом Мінсоцполітики

9:21 19.07.2013 eye 554
Полтавщина серед кращих із погашення заборгованості по зарплаті за рейтингом Мінсоцполітики

Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час Розширеної Колегії відомства, презентувала запровадження рейтингів соціального розвитку регіонів.

За її словами, це абсолютно новий підхід, який дозволить оцінювати кожен регіон за різними показниками соціальної сфери, врахувавши при цьому потреби найбільш незахищених верств населення.

Оприлюднила вона і  результати першого оцінювання регіонів. Згідно з ними, у питанні погашення заборгованості із заробітної плати, найкращі показники у Рівненської, Волинської, Дніпропетровської, Хмельницької та Полтавської областей. Найкраща ситуація на ринку праці у Києві,Севастополі, АР Крим, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Лідирують в охопленні дітей-сиріт сімейними формами виховання Харківська, Сумська, Рівненська, Дніпропетровська та Вінницька області.

На жаль, завірянь Наталії Короленвської щодо максимальної прозорості та об’єктивності  проведеного оцінювання людям думаючим замало. Ми вже навчені і виборчими рейтингами та й результатами виборів. Не дарма у нас кажуть, що не важливо за кого голосували, важливо як рахували. Якщо проведенням оцінювання опікуються суб’єкти зацікавлені, то в них завжди є можливість впливати на його результати, підганяючи під бажані або вигідні.


Наверхнаверх