logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться другий воркшоп з розробки Концепції розвитку велоінфраструктури міста

6:16 23.06.2015 eye 342
У Полтаві відбудеться другий воркшоп з розробки Концепції розвитку велоінфраструктури міста

Що: Воркшоп №2 з розробки Концепції розвитку велоінфраструктури міста Полтави

Коли: 26 червня, початок об 11:00

Де: приміщення Суспільної служби України (вул. Соборний майдан, 15)

На другому воркшопі планується доопрацювати чернетку Концепції розвитку велосипедного транспорту на основі матеріалів та напрацювань першого воркшопу, а також:

- обговорити та вибрати тип велоінфраструктури для кожного маршруту (можливі типи велоінфраструктури: змішаний рух з автотранспортом, велосмуга, спільний велопішохідний рух, одностороння чи двостороння велодоріжка);

- обговорити план робіт (визначити пріоритетність маршрутів) та розробити приблизний бюджет проекту;

- попрацювати над питаннями велопарковок, навігації, рекреаційних маршрутів, інформаційних кампаній.

Захід відбудеться у рамках проекту "Полтава велосипедна". Цей проект має на меті об’єднати зусилля велоактивістів (велосипедистів, велогромади), експертів та представників органів місцевого самоврядування для розробки Концепції розвитку велосипедного руху та облаштування велоінфраструктури міста Полтава на найближчі кілька років.

Воркшоп проводить ініціативна група громадських організацій "СІТІ ЛАБ" та "ВелоПолтава" у співпраці з Полтавською міською радою та ГО "Асоціація велосипедистів Києва" (АВК). У якості експерта від АВК з Харкова приїде Олена Токмиленко, магістр транспортного планування Університету Клемсон (США), аспірантка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. На заході також будуть присутні представники структурних підрозділів виконкому (управління житлово-комунального господарства, управління з питань містобудування та архітектури), а також велоактивісти, студенти-транспортники та інженери-проектувальники.

Участь у воркшопі безкоштовна. Для участі необхідно зареєструватись за посиланням. 


Нагадаємо, що під час першого воркшопу, який відбувся 24 та 25 квітня, було проаналізовано транспортні потоки Полтави, визначено найбільш важливі пункти призначення велосипедистів та розроблено карту веломережі. У карті враховані пріоритетні "магістральні" веломаршрути (наприклад, з дому на роботу, в магазин), другорядні під’їзні та рекреаційні (для відпочинку у парках, біля річок і озер). Також, в рамках проекту було проведено підрахунок велосипедистів на перехрестях у будній та вихідний дні, таким чином, було визначено найпопулярніші серед полтавських велосипедистів перехрестя та напрямки руху.

Після доопрацювання Концепції на другому воркшопі, документ виставлять на громадське обговорення.

Роботу зі створення концепцій з велосипедного розвитку, окрім Полтави, також  розпочали Житомир, Кривий Ріг, Миколаїв, Миргород,  Тернопіль та Черкаси.

Давайте разом робити наше місто комфортним та приємним для життя!"


Наверхнаверх