logo
dollar
euro

11 підприємств відстоюватимуть честь Полтавщини на Всеукраїнському конкурсі

7:19 19.07.2013 eye 1440
11 підприємств відстоюватимуть честь Полтавщини на Всеукраїнському конкурсі

Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" у 2013 році. Цьогоріч у ньому брали участь 19 підприємств нашої області, які представили на суд компетентного журі 23 види продукції та послуг.

За доброю традицією найбільше виявилося бажаючих поборотися в номінації "Продовольчі товари". До змагання з якості долучилися аж 12 підприємств харчової галузі нашого краю, проте, лише 8 із них продовжать боротьбу на загальнодержавному рівні, в їх числі 3 виробники молокопродуктів.

Зокрема, багаторазовий переможець цього конкурсу - акціонерне товариство "Пирятинський сирзавод". Впродовж двох останніх років воно входило до "сотні кращих в Україні" з сирами твердими "Голландський брусковий" (у 2011 році) та "Левове серце" (у 2012 році), а нині представило на конкурс свою нову розробку: сир твердий "Король Гурман" зі смаком та ароматом пряженого молока.

ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" теж неодноразово  підтверджувало якість своєї продукції на різноманітних конкурсах. Цього разу воно змагається з сумішшю молочною сухою з пребіотиками та нуклеотидами для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців "Малютка premium 2".

ТОВ "Решетилівський маслозавод" здобуло перемогу з маслом солодковершковим екстра 82,5% жиру.

Виробнику олії ТОВ "Амарант" (м. Полтава) торік вдалося стати лауреатом Всеукраїнського змагання з якості, тож цього року його теж визнали гідним відстоювати честь області з олією соняшниковою нерафінованою невимороженою пресованою вищого ґатунку.  

Крім того, відразу з двома видами соняшникової олії перемогу у регіональному етапі конкурсу здобуло ТДВ "Зіньківський комбікормовий завод": а саме рафінованою, дезодорованою вимороженою (одержаною з пресованої) марки "П" та нерафінованою вимороженою (пресованою) першого ґатунку. Обидві продаються під торговими марками "Диканька" та "GARNA".

Вдруге поспіль вдалося перемогти у регіональному етапі конкурсу ПП "Амарант-Агро" (Лохвицький р-н), яке спеціалізується на виробництві яєць курячих харчових.

Що стосується хлібопеків та кондитерів області, то цьогоріч гідними поборотися за право увійти до "сотні кращих в Україні" від Полтавщини визнано минулорічних фіналістів регіонального етапу конкурсу ПрАТ "Кобеляцький завод продовольчих товарів "Мрія", яке цього разу представило на конкурс пряники та ПП "Виробничо-торгову компанію "Лукас" (м. Кременчук), яка представила на конкурс круасанчик з начинкою "Білочка Лукас".

У номінації "Промислові товари для населення" перемогу на регіональному етапі конкурсу здобули СПД-ФО Коротич Сергій Васильович (Чутівський р-н) з виробами стіновими дрібноштучними бетонними, ТОВ "Ді-Стар" (м. Полтава) з кругом алмазним відрізним TURBO та ТОВ "Текстильна компанія "Традиція" (м. Полтава) з ковдрою стьобаною.

Крім вищезгаданих підприємств-переможців, у регіональному етапі конкурсу також взяли участь виробники молокопродуктів: ТДВ "Глобинський маслозавод" з сирами твердими "Екстра "Глобино" 45% жиру та "Звенигородський Глобино" 50% жиру і новостворене підприємство, яке тільки розпочало завойовувати ринок - ТОВ "Маслозавод "Заріг" (Оржицький район) із сметаною 20% жиру та кефіром 2,5% жиру.

Крім того, в числі цьогорічних учасників конкурсу лідер по розробці здобних новинок, без яких не обходиться жодне засідання обласної дегустаційної комісії, ПП "Хорольська механізована пекарня", воно представило відразу два види продукції: плетінку "Хорольську" та перепічку по-домашньому. А ТДВ "Миргородський хлібозавод" представив пряники заварні глазуровані з начинкою "Житнячок".

Що стосується виробників промислових товарів, то з їх числа у конкурсі також взяло участь ТОВ "Премагаз Кромшрьодер Україна" (м. Лубни) з лічильниками газовими МКМ V G6, G4.

У номінації "Товари виробничо-технічного призначення" за перемогу змагалися ПАТ "Склоприлад" (Лохвицький р-н) з аерометром для нафти типу АНТ та ПАТ "Кременчуцький колісний завод" з групою коліс до вантажних автомобілів та автобусів.

Лише один учасник подав заявку в номінації "Роботи та послуги, які виконують або надають у побутовій та виробничій сферах"  - приватне підприємство "Гласс-Маркет" (м. Полтава), яке надає готельні послуги.

На жаль, не знайшлося бажаючих позмагатися і в номінації "Вироби народних художніх промислів".

Таким чином з 19 підприємств області 11 відтепер змагатимуться за почесне право потрапити до "сотні кращих в Україні" на загальнодержавному рівні. Вже в серпні Полтавщина очікує приїзд компетентних експертів з інших регіонів нашої держави, які ознайомляться з роботою переможців регіонального етапу конкурсу. А хто із них доведе, що гідний називатися кращим підприємством України, стане відомо восени. Тож хочеться побажати усім їм успіху у цій нелегкій боротьбі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх