logo
dollar
euro

Як правильно вибрати тенісний стіл?

12:00 20.06.2015 eye 504
Як правильно вибрати тенісний стіл?

Гра настільний теніс або пінґ-понґ є сьогодні однією з найпопулярніших у світі. Вона з'явилася на початку двадцятого століття, і з тих пір вважається захоплюючим і цікавим дозвіллям для дорослих і дітей. Як же вибрати тенісний стіл для дому або стіл для гри в настільний теніс для дачі?

На перший погляд може здатися, що для гри в пінґ-понґ достатньо двох ракеток, м'ячика і відповідного за розміром столу. І якщо питання з ракетками вирішується досить просто, то от з "полем" гри може виникнути справжня проблема. Для хорошої гри в теніс потрібно не просто поверхню відповідного розміру, а справжній стіл із сіткою. Як же правильно вибрати стіл для тенісу? Яким параметрам він повинен відповідати і що віддати перевагу - професійну модель або любительську?

Сучасні стандарти столів для настільного тенісу передбачають довжину - 2,74 м, висоту - 76 см від підлоги і завширшки - 1,525 м. Поверхня столу може бути будь-якою, за умови, що забезпечується однаковий відскік м'яча по всій поверхні - приблизно 23 см при падінні м'яча з 30-сантиметровою висоти. Крім того, кожен стіл для тенісу має розмітку - лінію білого кольору шириною 2 см вздовж кожного краю. Сама поверхня стола повинна бути однорідною, матовою, і забарвлена в темний колір. Стіл розділяється на дві половини сіткою висотою 15,25 см.

Ви можете купити тенісний стіл для дому у фірмовому магазині ligasporta.com.ua/. Тут представлений великий вибір виробів, тому вам не доведеться шукати, де купити потрібну модель. Також ви можете купити тенісні столи оптом.

Отже, всі столи для пінґ-понґу підрозділяються на три види: всесезонні столи для використання на відкритому повітрі, аматорські столи і професійні моделі. Найоптимальнішим "дачним" варіантом стане всепогодний стіл. Він адаптований для використання на відкритому повітрі, а спеціальні матеріали, які використовуються на виробництві, витримують будь-які погодні умови - сніг, дощ чи спеку. Такі столи зазвичай мають пластикову поверхню, що дуже зручно для використання на вулиці, проте пластик не дає доброго відскоку м'яча, тому такі столи не мають схвалення Міжнародної федерації настільного тенісу ITTF, і не можуть використовуватися для проведення професійних змагань. При всіх стандартних розмірах товщина стільниці варіюється в межах 16-19 мм, а вага - 45-70 кг.

Аматорські тенісні столи для будинку можна використовувати тільки в закритих приміщеннях, так як стільниці дуже бояться вологості. Такі столи ідеально підійдуть для ігор у школах, санаторіях, будинках відпочинку або офісах. Стільниці можуть бути виготовлені з різних матеріалів, а їх товщина варіюється від 16 до 19 мм. Такі столи також не мають сертифіката Міжнародної федерації настільного тенісу ITTF. Як правило, столи мають вагу 50-70 кг.

Конструкція всепогодних та аматорських столів включає металевий каркас, що збирається з трубок і куточків жорсткості, стільницю і сітку. Для зручності переміщення вони оснащені спеціальними роликами.

Професійні столи використовуються для проведення змагань і тренувань з настільного тенісу. Вони виділяються своєю масивність і підвищеною стійкістю, і, як правило, виглядають набагато масивніше, ніж аматорські моделі. Товщина стільниць - 22-28 мм при загальній вазі столу 100-140 кг. Стільниці покриваються декількома захисними шарами - Уф-захисний, лак, шпаклівка, ґрунтовка і спеціальна фарба, що наноситься шляхом напилення. Професійні столи служать багато років, а їх середня вартість варіюється, залежно від моделі та бренду, в межах 1000-2850 $.

Окремий вид складають міні-столи (довжиною 110 мм, шириною 61мм), який легко складається і вміщується в багажнику легкового автомобіля і дитячі столи для настільного тенісу. Але все ж, якщо гра в настільний теніс - це не просто забава, а справжнє хобі, варто віддати перевагу аматорським або всепогодним столам, які забезпечать цікаву і захоплюючу гру з друзями і близькими.


Наверхнаверх