logo
dollar
euro

Судитимуть полтавця, який влаштував стрілянину у привокзальному парку

13:59 19.06.2015 eye 437
Судитимуть полтавця, який влаштував стрілянину у привокзальному парку

27-річний молодик у березні цього року в парк біля Південного вокзалу приїхав на прохання своєї матері, де та торгувала.

Вона посварилася з продавчинею, що торгувала поруч і розкидала ящики з  товаром конкурентки. Два чоловіки прийшли вступилися за жінку і допомогли зібрати розкиданий крам. Вони і постраждали від руки сина войовничої торговки.  Із власноруч переробленої вогнепальної зброї  він здійснив 6 пострілів. Обидва чоловіки отримали  тілесні ушкодження.

Наразі обвинувачений шкодує про вчинене і навіть компенсував постраждалим витрати на лікування, однак це не позбавить його відповідальності.

Прокуратура Ленінського району затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо 27-річного полтавця, якого підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження небезпечне для життя у момент заподіяння), ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї) та ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, без передбаченого законом дозволу) КК України. Про це повідомила прокурор прокуратури Ленінського району м. Полтави Ольга Топоркова.


Наверхнаверх