logo
dollar
euro

Прокурор Полтавщини висловив власний погляд на ухвалу Печерського райсуду м. Києва щодо нього

2:39 21.01.2018 eye 1017
Прокурор Полтавщини висловив власний погляд на ухвалу Печерського райсуду м. Києва щодо нього

У справі власника кременчуцької телекомпанії "Візит" Олександра Мельника, обвинуваченого у подвійному вбивстві - мера міста Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенко - стався несподіваний поворот. Про це повідомило видання "Прокурорська правда".

Нещодавно Печерський райсуд Києва визнав дії Полтавського облпрокурора Яна Стрелюка, такими, які потрапляють під дію ст. 367 ч.1 КК України (службова недбалість) з внесенням відповідних матеріалів до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕДРР). Причиною такого судового рішення є його відмова притягнути до відповідальності першого зама прокурора області Юрія Кравченка за підробку документів у справі Романа Мельника - сина головного підозрюваного у подвійному вбивстві, затриманого разом з батьком у вересні 2014 року.

прокурор
28 травня Романом Мельником та приватним підприємством "Медіа-центр "Візит"була подана скарга до суду на дії посадових осіб Генпрокуратури щодо невнесення повідомлення про кримінальне правопорушення, допущене посадовими особами Полтавської облпрокуратури в ЕДРР.

10 червня слідчий суддя Печерського райсуду столиці Віталій Писанец виніс рішення, згідно з яким скарга Романа Мельника була задоволена в повному обсязі. Згідно з текстом рішення суду, уповноважена особа ГПУ зобов'язується внести вищевказану заяву у відомості ЕДРР.

18 червня на сайті обласної прокуратури розміщене відео із реакцією її очільника Яна Стрелюка на рішення Печерського райсуду Києва. Прокурор вважає: це – помста старшого Мельника.

Подивитися відео заяви прокурора Полтавщини можна за цим посиланням.


Наверхнаверх