logo
dollar
euro

15 велосипедистів Полтави не злякала негода на шляху на роботу

19:42 17.10.2017 eye 493
15 велосипедистів Полтави не злякала негода на шляху на роботу

Близько 15 полтавських велолюбителів зібрались перед початком робочого дня, щоб разом випити кави і поснідати.

Таким чином, вони довели, що навіть негода не є серйозною перешкодою, щоб їздити велосипедом на роботу і у справах. Велосипедисти почали з’їжджатись до місця збору ще з 7:30, а ближче до 8:00 дехто вже поспішав на роботу, а дехто тільки "підрулював", щоб випити кави у приємній велокомпанії. До підтримки заходу долучились також представники "велодружнього" місцевого бізнесу.

"Ця акція проводиться у Полтаві вперше, і трошки прикро, що багатьом дощ завадив дібратися до роботи саме велосипедом, але, думаю, ті, хто таки приїхав і посмакував запашною кавою від "Львівської кав’ярні" та скуштував пригощання від кейтеринг-служби "Дом.Кафе" та ГО "Еколтава", не пошкодували. Планую повторити цю акцію, але у більш погожий літній день.

велокава
Я б хотіла, щоб у полтавців формувався позитивний образ велотранспорту, щоб вони все більше переконувались, що їздити на велосипеді – це приємно і екосвідомо. І потрібно вже зараз думати про те, як зберегти наявні ресурси і досягти сталого розвитку наших міст", - наголосила Ірина Садовнікова, організатор акції та координатор проекту "Полтава велосипедна".

Акція відбувалась також у шести містах України, які також підтримали рух "Велосипедом на роботу" та Європейський тиждень сталої енергетики.


Наверхнаверх