logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради проголосували за скорегований план формування громад

16:56 22.10.2017 eye 659
Депутати Полтавської облради проголосували за скорегований план формування громад

Сьогодні, 18 червня, відбулося друге пленарне засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії обласної ради, під час якого депутати  розглянула питання про схвалення Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.

На попередньому засіданні сесія взяла за основу запропонований облдержадміністрацією проект рішення з цього питання та спрямувала його у громади для обговорення та внесення пропозицій.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко під час засідання запевнив, що всі зауваження і пропозиції громад враховані. Тож, 76  депутатів проголосували за внесення відповідних змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області та за проект рішення "в цілому".

Відповідно до перспективного плану на території області планують об’єднатися  59 територіальних громад (зараз на Полтавщині 503 сільські, селищні та міські ради, 1840 населених пунктів). Ще 200 сільських рад вирішили не об’єднуватися і на сьогодні залишаються у старих межах.

В інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ голова обласної ради Петро Ворона зазначив, що депутати своїм рішенням щодо схвалення Перспективного плану формування територій громад Полтавської області дали можливість тим громадам, які виявили бажання об’єднатися, працювати у новому форматі. Громади, що вирішили утриматися від об’єднання, будуть існувати як і раніше, або на основі Закону України "Про співпрацю територіальних громад.

Разом з тим, голова обласної ради визнав, що облдержадміністрація вчасно не надала депутатам усіх необхідних документів, тому нарікання депутатів, на його думку, є справедливими.

Також Петро Ворона наголосив, що при складанні Перспективного плану формування територій громад Полтавської області довелося відійти від запропонованої методики для того, щоб врахувати позицію кожної громади.


Наверхнаверх