logo
dollar
euro

На Полтавщині намагалися незаконно легалізувати понад 12 мільйонів гривень

14:47 18.06.2015 eye 206
На Полтавщині намагалися незаконно легалізувати понад 12 мільйонів гривень

Як розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов працівниками Державної фіскальної служби Полтавської області з початку року внесено 37 повідомлень до Банку даних про сумнівні фінансові операції.

Розроблений План спільних заходів Головного управління ДФС у Полтавській області та Полтавської митниці ДФС із запобігання та протидії тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 25 матеріалів за ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 7 з ознаками злочину ст.209 Кримінального кодексу України , загальна сума виявлених легалізованих доходів складає12 млн.109 тис. грн.

Складено 9 довідок з ознаками кримінального правопорушення за ст..212 КК України на загальну суму ухилення від сплати податків на суму 21 млн. 37 тис.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області обліковано 7 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), 2 кримінальних правопорушенняза предикатними злочинами (злочин, в результаті якого виникли доходи, що можуть стати предметом злочину) та 4 кримінальні правопорушення за іншими статями.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх