logo
dollar
euro

Банк полтавського нардепа-багатія звинуватили в махінаціях з грошима клієнтів

5:52 23.01.2018 eye 465
Банк полтавського нардепа-багатія звинуватили в махінаціях з грошима клієнтів

Товариство з обмеженою відповідальністю "Підприємство "Пластик Карта" звинуватило банк "Фінанси та Кредит" у невиконанні зобов'язань і в махінаціях з грошима клієнтів.

Про це на прес-конференції заявили фінансовий директор "Пластик Карти" Дмитро Зубко і президент юридичної компанії "Ніколас" Михайло Стрельников. Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами Зубко, за 2 місяці банк "Фінанси та Кредит" не відправив близько 570 тис. дол. і близько 37 тис. євро, які компанія "Пластик Карта" внесла в вищезазначений банк для відправки зарубіжним партнерам. При цьому При цьому з рахунку компанії "Пластик Карта" банк списав гроші вчасно.

"Аналізуючи те, що відбувається, можна зробити висновок, що банк ці гроші просто вкрав", - наголосив Зубко.

Злий умисел бачить в діях банку "Фінанси та кредит" і президент юридичної компанії "Ніколас" Михайло Стрельніков. Як він заявив, про це свідчить абсолютне ігнорування банком усіх звернень та офіційних претензій з боку підприємства "Пластик карта" і відсутність будь-яких пояснень з приводу ненадходження відправлених коштів одержувачу. Через це вже підготовлений і поданий позов до суду про стягнення коштів з фінустанови. Також юристами готується до подання у прокуратуру заява про шахрайство з боку керівництва банку, адже такі дії підпадають під ст. 190 КК України (шахрайські дії вчинені групою осіб за попередньою змовою, в особливо великих розмірах).

Банк "Фінанси і Кредит" останнім часом мав серйозні фінансові проблеми, у зв'язку з чим, Національний банк вирішив виділити йому  стабілізаційний кредит 750 млн грн.

Основним бенефіціаром "Фінанси та Кредит" є позафракційний депутат Верховної Ради Костянтин Жеваго.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 10-е місце (41,470 млрд гривень) серед 133 діючих банків.

Компанія "Пластик Карта" спеціалізується на виробництві великих і середніх тиражів пластикових карт. З 1999 року компанія є принциповим членом міжнародної організації виробників пластикових карт ICMA (Manufacturing International Card Association).


Наверхнаверх