logo
dollar
euro

Як правильно підібрати кухонний куточок зі спальним місцем

10:15 18.06.2015 eye 1764
Як правильно підібрати кухонний куточок зі спальним місцем

Меблеві фабрики, звичайно, в курсі, що багато сімей живуть в малогабаритних квартирах, і мати додаткове спальне місце просто необхідно. Тому особливим попитом користуються кухонні куточки з додатковим спальним місцем.

Як визначитися з правильним вибором кухонного куточка? Розкладний кухонний куточок - це оригінальне дизайнерське рішення: габарити кухонного куточка мінімальні, але, тим не менш, розкладні механізми, аналогічні тим, які використовуються в розкладних диванах, дозволяють організувати додаткове спальне місце.

Крім свого прямого призначення такий вид меблевого гарнітура зможе виручити у разі приїзду гостей або родичів. Сучасні кухонні меблі виглядають стильно і володіють максимальною функціональністю і комфортом. Наразі меблевий ринок рясніє асортиментом товарів, кухонні гарнітури не є винятком. Тому для того, щоб купити якісний кухонний куточок зі спальним місцем важливо враховувати наступні критерії:

Розміри

Перед тим як купити кухонний куточок хоч із одним хоч з двома спальними місцями, потрібно зробити всі необхідні виміри тієї частини приміщення, де буде встановлений даний меблевий гарнітур. Для того, щоб всі члени сім'ї відчували себе максимально зручно за столом, необхідно визначитися з розмірами диванів, столу, кількістю додаткових табуреток або стільців, якщо вони також будуть включені в комплект. Вирішіть заздалегідь, в якому кутку стоятиме куточок: врахуйте, що вам буде потрібно додатковий простір, для спального місця.

Вам знадобиться інформація: для того, щоб зручно розташуватися за обіднім столом, людині необхідно не менше 60 см простору. Мінімально комфортне спальне місце: 80 см по ширині, по довжині - залежно від зростання, але не менше 170 см.

Далі вже в магазині, дотримуючись необхідних розмірів, підбирайте відповідний меблевий гарнітур, або робіть індивідуальне замовлення за своїми розмірами з урахуванням усіх побажань.

Матеріали

Так як кухня є приміщенням з постійною підвищеною вологістю, перепадами температур, достатком різних запахів, при покупці меблів варто звертати увагу на матеріали, з яких вона зроблена. Наразі для каркаса куточка, столу і стільців (табуретів) основними є: дерево, метал, пластмаса, загартоване скло. В якості оббивки використовуються: натуральна, штучна шкіра або екошкіра, а також тканинна оббивка: флок, шиніл, фібра, поліестер або акрил, оброблені спеціальним просоченням.

При виборі синтетичних матеріалів оббивки слід переконатися в їх екологічності та відсутності токсичних речовин.

Можливі механізми розкладання

Основним механізмом трансформації меблевого куточка для кухні є механізм під назвою "Дельфін". Його принцип дії полягає в витягуванні висувної частини до повного розкладання. Кухонний куточок з механізмом "Дельфін" включає в себе дві частини спального місця: одна частина - це звичайне сидіння, можливо, з ящиком для зберігання, друга частина - це сидіння, що має висувний блок, розташований всередині. Конструкції з розсувним механізмом "Дельфін" можуть бути П-образними, в яких дві сторони по краях є ящиками, а одна - тим самим розсувним механізмом "Дельфін" або прямими, взагалі без ящиків.

Найбільшою компактністю володіють кухонні дивани з механізмом "єврокнижка". Принцип трансформації досить простий і вельми надійний: одне з сидінь висувається вперед, а в простір, що звільнився опускається спинка, тут же, як правило, є ящик для зберігання.

Функціональність

Основною функцією сучасного меблевого гарнітура для кухні є максимальна місткість при мінімальних витратах вільного простору приміщення. При наявності висувного механізму, кухонний куточок може трансформуватися в спальне місце. Крім цього, як правило, в ньому є ящики для зберігання, а в деяких моделях присутні також різні полички і ніші.

Загальний стиль інтер'єру

Для того щоб всі деталі інтер'єру гармонійно поєднувалися між собою необхідно дотримуватися обраного кольору і стилю, чи то хайтек, авангард, модерн чи то класичний напрям. Тільки в цьому випадку цей вид меблевого куточку для кухні відмінно впишеться в загальну концепцію приміщення.

Місце установки

Встановлювати кухонні м'які меблі потрібно так щоб вони не заважали і без того маленькому приміщенню, не перешкоджали пересуванню, чи не перекривали доступ до шухляд, дверцят холодильника, духової шафи, іншої техніки. Так як зараз більшість фірм-виробників надають послугу "індивідуальне замовлення", така проблема вважається практично вичерпаною.


Наверхнаверх