logo
dollar
euro

Цього року в Полтаві планують відремонтувати дахи 55 будинків

16:55 22.10.2017 eye 466

Близько місяця  в обласному центрі ведуться капітальні ремонти покрівель житлових будинків.

Якість ремонту даху дев'ятиповерхівки на вулиці Богдана Хмельницького, 18/12 17 червня перевірив особисто міський голова Олександр Мамай:

- Торік на проведення ремонтних робіт дахів будинків з міського бюджету було виділено 5 млн. грн., натомість цьогоріч – 12 млн. грн., – наголосив Олександр Федорович. – Усього ж заплановано відремонтувати 55 будинків, що становить понад 10% від усього житлового фонду Полтави.

Завершити відновлення дахів  плануєтсья до початку осені.  Кількість відремонтованих дахів може бути більшою, ніж заплановано –  кожен мешканець, покрівля будинку якого потребує ремонту, може звернутися до ЖКГ, або ж до міського голови особисто.

– Управління житлово-комунального господарства відслідковує, які саме дахи потребують якнайшвидшого ремонту. Але, хто як не сам житель знає про проблеми свого будинку. Тому, аби якнайшвидше їх вирішити, полтавці можуть звернутись особисто до мене, – наголосив Олександр Мамай.

Проводяться роботи і з відновленню сходових клітин житлових будинків. Цьогоріч на це виділено близько 1 млн. грн. На один під'їзд витрачається  5-7 тис. грн. До кінця року планують відремонтувати понад сотню під'їздів.


Наверхнаверх