logo
dollar
euro

Кубок Полтавщини з футболу стартував не без сенсацій

19:41 17.10.2017 eye 399
Кубок Полтавщини з футболу стартував не без сенсацій

Стартував цьогорічний розіграш Кубка Полтавщини з футболу. Змагання розпочалися матчами першого попереднього етапу. У ньому боротьбу повели 14 команд, хоча одна з них відразу знялася з кубкових баталій.

ФК "Хорол" - "Вікторія" (Первозванівка) - 2:2

Це був справжній напружений кубковий двобій, в якому схрестили зброю суперники, які, гадаю, ще не зустрічалися між собою. Господарі завдяки влучним ударам Сергія Лисенка та Ігоря Мазура виходили вперед, але гості зрівнювали рахунок. У підсумку бойова нічия 2:2, яка, звичайно, більше влаштувала первозванцівців.

"Світанок" (Заріг) - ФК "Миргород" - +:-

Миргородська команда з певних причин відмовилася брати участь в кубкових змаганнях і їй зараховано технічну поразку. У наступний попередній кубковий етап вийшов зарізький "Світанок" з Оржиччини.

"Ворскла-Газовик" (Опішне) - "Маяк" (Котельва) - 0:3

Можливо, хтось подумає про незвичний результат поєдинку для господарів, але гості були явно сильнішими і свою перевагу втілили у забиті м’ячі Дмитра Дзядовича, Владислава Андрущенка і Дмитра Старокошка.

"Дукат" (Селещина) - "Інститут сої" (Глобине) - 2:0

І тут команді "Дукат", яка на сьогодні є лідером групи "Б" чемпіонату області, вдалося вдало стартувати у кубкових обласних змаганнях. Гадаю, що дукатівці вже "однією ногою" у наступному етапі кубкових змагань.

"Харчовик" (Червонозаводське) - "Фортуна" (Кейбалівка) 0:0

Непередбачуваний кубковий жереб звів відразу у першому ж протистоянні дві кращі команди першолігової групи "А". Гадаю, що "Фортуні" пофортунило вистояти у Червонозаводському, зберігши свої ворота "сухими". Тепер все вирішиться у Пирятині.

"Псел" (Гадяч) - ФК "Карлівка" - 3:0

У матчі, де переважали господарі, два голи провів Олег Филь і один раз результативно відзначився Станіслав Сизьон. Гадяччани зробили вагому заявку до виходу у наступний кубковий етап

"Локомотив" (Гребінка) - "Стандарт" (Нові Санжари) - 1:1

У цьому протистоянні все вирішиться у матчі-відповіді у Нових Санжарах.

Матчі-відповіді будуть зіграні у неділю 21 червня.


Наверхнаверх