logo
dollar
euro

Реєстрація місця проживання у дачних і садових будинках

15:23 17.06.2015 eye 692
Реєстрація місця проживання у дачних і садових будинках

Згідно постанови Кабінету Міністів України від 29 квітня 2015 року №321 "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки" громадянам при здійсненні реєстрації місця проживання/перебування в дачних і садових будинків необхідно:

1. Звернутися до органу місцевого самоврядування села, селища, міста, з якими відповідні дачні поселення та садівничі товариства пов’язані адміністративно або територіально;

- орган місцевого самоврядування  приймає рішення про переведення дачного чи садового будинку, що відповідає державним будівельним нормам, у жилий будинок.

- рішення про переведення є підставою для внесення відповідних змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку, визначеному законодавством.

2. Звернутися до відповідного Центу надання адміністративних послуг з заявою та документом, який підтверджує право на проживання в житлі, а саме, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Схема підготовки документів щодо реєстрації місця проживання у дачних і садових будинках

 

Власник

До органу місцевого самоврядування

 

Рішення

До державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Витяг

До Центру надання адміністративних

послуг

 

Реєстрація


Наверхнаверх