logo
dollar
euro

Кожному депутату Полтавської облради тепер із бюджетну виділятимуть 15 тис. грн. на рік для допомоги нужденним

22:07 18.11.2019 eye 384
Кожному депутату Полтавської облради тепер із бюджетну виділятимуть 15 тис. грн. на рік для допомоги нужденним

17 липня відбулася сімнадцята сесія обласної ради.

Розпочалось засідання з нагороджень. Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот, зокрема, вручили ордени "За заслуги" ІІІ ступеня бригадиру тракторної бригади приватної агрофірми "Україна" Великобагачанського району Олекксандру Балюку та генеральному директору ТОВ "Славутич – Руда – Україна" міста Комсомольська Олександру Морозу; медаль "За працю і звитягу" - старшому електромеханіку відокремленого підрозділу "Полтавська дистанція сигналізації та зв’язку" ДП "Південна залізниця" Тетяні Михайловій.

На початку засідання також було оголошено про припинення діяльності фракції політичної партії "Фронт змін" в обласній раді у зв’язку із рішенням з’їзду політичної партії  про саморозпуск.  Депутати Володимир Микійчук, Юрій Кривошеєв, Геннадій Коваленко, Ігоря Мазепа, Анатолій Олійник, Володимир Ярмола  вступили до фракції "Батьківщина", яку очолив Юрій Шляховий. Депутат обласної ради Ігор Горжій залишився позафракційним.

Під час пленарного засідання обласна рада прийняла низку рішень про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.  Так, видатки обласного бюджету збільшені  більше ніж на 8 млн грн. За рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету передбачено направити 2,5 млн. грн. на погашення кредиторської заборгованості по реконструкції Перинатального центру в Полтаві. За рахунок залишку коштів екологічного фонду обласного бюджету на початок року, на фінансування природоохоронних заходів спрямовується 6,5 млн. грн. Так, виділено 897 тис. грн. на будівництво полігона твердих побутових відходів для с. Великі Сорочинці Миргородського району на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища, 500 тис. грн. отримають Лубни на реконструкцію об’єктів благоустрою та озеленення Центрального парку культури та  тощо. На 600 тис. грн. збільшено депутатський фонд. Відтепер, кожному депутату обласної ради на рік виділятиметься 15 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам. У процесі  розгляду питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік, обласна рада розподілила загалом  понад 15 млн грн.

Майже половина сесійних питань стосувалася надання в користування мисливських угідь підприємствам різних форм власності та громадським організаціям. Деякі спірні питання залишились не розв’язаними і, за рекомендацією профільної комісії обласної ради, прийняті рішення про зарахування окремих територій до резерву до узгодження питання з місцевими радами та потенційними користувачами.

Обласна рада  також прийняла обласну Програму реформування стоматологічної служби Полтавської області на 2013-2016 роки та затвердила внесення змін до деяких обласних программ тощо.


Наверхнаверх