logo
dollar
euro

На Полтавщині на підприємстві "Укртатнафта-сервіс" стався вибух

10:15 15.06.2015 eye 379

15 червня о 09.45  Кременчуці на нафтопереробному підприємстві  ЗАТ "Укртатнафта-сервіс" спалахнула газоповітряна суміш без подальшого горіння.

Про це повідомила прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.  Сталося це час проведення зварювальних робіт на порожній ємності об’ємом 400 метрів кубічних, де зберігався метанол. Загинув працівник ЗАТ "Укртатнафта-сервіс".

ВЗГ УМВС України в Полтавській області повідомило, що до міліції Кременчука близько 10.00  надійшло телефонне повідомлення від диспетчера швидкої медичної допомоги, що на вул. Свіштовській, на території ПАТ "УкртатнафтаКременчуцький нафтопереробний завод" під час здійснення ремонтних робіт загинув зварювальник.

Прокуратурою Кременчука розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки підчас виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Правоохоронці повідомила, що, станом на 11.30 будь-які загрози вибуху, пожежі чи завдання шкоди навколишньому середовищу бвули відсутні.


Наверхнаверх