logo
dollar
euro

На Полтавщині майже 300 правоохоронців понад добу шукали зниклу дитину

10:17 18.07.2013 eye 241
На Полтавщині майже 300 правоохоронців понад добу шукали зниклу дитину

Увесь особовий склад Київського райвідділу міліції міста Полтава разом з працівниками міського та обласного управлінь міліції, а також членами громадських формувань по охороні правопорядку та мешканцями селища Рибці нещодавно більше доби шукали семирічного хлопчика.

Батьки помітили зникнення дитини пізно ввечері і шукали його на фермі, де працює мама – туди він уже уходив з дому один.  Однак, нічні пошуки результатів не дали і вранці наступного дня батьки звернулись до міліції.
Міліціонери знайшли хлопчика лише пізно вечері й таки неподалік тієї ферми, де його шукали рідні. Через особливості розвитку, хлопчик практично нічого не говорить.  Отже, причина, яка штовхнула малого на самотнє блукання, не встановлена.

Працівниками Київського районного відділу міліції відносно батьків хлопчика складений протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за невиконання своїх обов’язків щодо виховання дитини. Працівники служби у справах дітей виконавчого комітету Київської районної у місті Полтаві ради проводять перевірку умов проживання дитини в сімї, аби запобігти повторення подібних випадків у майбутньому, повідомляє Київський РВ УМВС.Наверхнаверх