logo
dollar
euro

Найстаршим молодятам, які в травні одружились у Кременчуці – по 77 років, наймолодшим – по 17

9:27 15.06.2015 eye 399
Найстаршим молодятам, які в травні  одружились у Кременчуці – по 77 років, наймолодшим – по 17

У травні в Кременчуці взяли шлюб 96 пар, що на 9 менше, ніж у травні минулого року.  Найстаршим молодятам, переселенцям з Донецька, які створили сім’ю минулого місяці, виповнилось по 77 років. Наймолодша пара 17-річних одружилась  на підставі рішення суду про надання права на шлюб. Про це інформує Кременчуцьке міське управління юстиції.

Повідомляється також, що Центральним та Крюківським реєструвались  шлюби громадян України з громадянами далекого та близького зарубіжжя ,зокрема, з громадянами Федеративної Республіки Німеччина, Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, Турецької Республіки, Ізраїлю, Грузії, Молдови, Вірменії, Узбекистану.

У травні в Кременчуці померли 252 людини, що на 21 менше, ніж у травні минулого року. У цей період в місті народилось 167 дітей, що теж менше ніж минулого року, однак аж на 55.

Протягом травня  2015 року в Автозаводському та Крюківському районах  зареєстровано 11 новонароджених, шо народились у багатодітних сім'ях та  14 новонароджених, які народилися  в одиноких  матерів. У  Крюківському  районі зареєстровано 1 двійню.

В Автозаводському та Крюківському відділах державної реєстрації актів цивільного стану батьками новонароджених надавалися рідковживані імена: Арнелла, Вахтанг, Адель, Сум, Стефанія, Соломія, Майя.


Наверхнаверх