logo
dollar
euro

Мешканці Лубенщини не підтримують запропонований "згори" план об’єднання громад

1:49 23.10.2017 eye 513

У межах Лубенського району планується утворити чотири громади: Лубенська, Вовчиська, Войнихівська та Новаківська.

Подібний розподіл лубенців не влаштовує, зокрема мешканці Засульської сільської ради виступають за формування Засульської громади, зважаючи на кількість населення та відповідну інфраструктуру.

Про це 11 червня  говорили в Лубнах під час обговорення перспективного плану об’єднання громад в рамках адміністративно-територіальної реформи, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Дзус,  голова районної ради Олександр Темченко, депутати районної ради, сільські голови, представники політичних партій  та ін.

Відкрив засідання голова райдержадміністрації Іван Дзус, надавши слово експертам "Офісу реформ" Олександру Полупану та Ірині Дудці, котрі детально ознайомили із концепцією реформування місцевого самоврядування, зупинилися на конкретних прикладах та проблемних питаннях та відповіли на численні запитання учасників наради.

Після  кількагодинного обговорення учасники зібрання  зійшлися на тому, що реформування необхідне, втім не такими швидкими темпами. На думку учасників наради, перспективний план потрібно доопрацювати, попередньо поспілкувавшись із селянами на сходках села. Потому провести засідання сесії районної ради та прийняти відповідне рішення, з урахуванням пропозицій населення.


Наверхнаверх