logo
dollar
euro

Вибираємо домашні капці

8:59 13.06.2015 eye 322
Вибираємо домашні капці

Здавалося б яка різниця в яких капцях ходити вдома. Але різниця є, після робочого дня, або просто від прогулянок у вуличному взутті, ноги втомлюються. А для того що б ваші ноги почали відпочивати ще до того, як ви ляжете в ліжко, треба взувати комфортні домашні тапочки. Ми дамо Вам декілька порад, як правильно такі капці вибрати!

Матеріал капців

Капці бувають з натуральних і штучних матеріалів. Капці зі штучних матеріалів легкі, зручні, різноманітні по дизайну і вони не дорогі. Але недолік таких капців в тому, що ноги в них не достатньо дихають.

Капці з натуральних матеріалів коштують не набагато дорожче, проте в таких капцях ноги будуть дихати і дійсно відпочивати.

Модель

При виборі віддавайте перевагу капцям у яких гнеться основа. У них ноги не будуть втомлюватися. А ось для жіночих капців не будуть зайвими невисокі підбори, широкі і стійкі. Справа в тому, що будова стопи жінки, відрізняється від чоловічої, і такий легкий підйом їм навіть на користь. До того ж каблуки будуть пом'якшувати удар п'яти об підлогу. І взагалі, справжня пані, завжди повинна бути на каблуках, особливо вдома і особливо перед чоловіком.

Так само пам'ятайте, домашнє взуття без задника - шльопанці і сабо, гарні тільки для відпочинку. Під час якої-небудь домашньої роботи, краще одягати капці з закритим задником, який буде щільно прилягати до ноги, це убезпечить вас про травм.

Капці з закритим задником, ідеально підійдуть і для дітей, які і вдома в постійному русі.

Якість

Із моделлю ми визначилися, тепер залишається якість. Звертаємо увагу на рівність підошви, на якість устілки, виконання склеювання або прошиті, а так само капці не повинні мати чужорідний запах.

Правила гігієни

Капці - річ індивідуальна для кожного члена сім'ї. Придбайте собі 2-3 пари капців, які потрібно носити по черзі і просушувати на сонці або на батареї. Для гостей краще придбати окремі капці і бажано одноразові.

Якщо вам пощастило і ви придбали капці, які можна мити і прати, то пам'ятайте, що прати їх потрібно 1 раз на тиждень, при мінімальній температурі в дбайливому режимі.

І наостанок запам'ятайте! Якими б ваші капці були дорогими і хорошими, міняти їх треба раз на пів року!

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх