logo
dollar
euro

14-річна мешканка Полтави втекла з дому й пішла грабувати малих та старих

0:21 22.10.2017 eye 486

Як повідомив начальник Октябрського райвідділу міліції міста Полтава Віктор Литвинюк, про зникнення дитини до міліції повідомила мама 14-річної дівчинки.

Працівники райвідділу провели низку розшукових заходів і знайшли дитину. На руці знайденої дівчинки правоохоронці побачили  золоту каблучку, про викрадення якої було заявлено раніше.

Міліціонери встановили,  що дівчина дружить із 16-річним учнем одного із техучилищ, який перебуває на обліку в міліції, та з 22-річним полтавцем. Обидва раніше фігурували у справах  щодо низки крадіжок та грабежів. Дівчина розповіла, що разом із 15-річним товаришем,  за вказівкою 2»старшого товариша», відбирали у дітей на майданчиках цінні речі аід виглядом гри. Крім того злочинна компанія  вночі, гуляючи містом, шукала людей напідпитку й відбирала  у них гроші, прикраси тощо.  Не  гребували грабунком  й  літніх людей. Награбоване здавали до ломбардів, а тримані гроші витрачали на розваги,  солодощі та слабоалкогольні напої.

У помешканні  22-річного полтавця, який керував молодшими грабіжниками, знайшлося дещо з награбованого.  Вони вилучені та повернуті власникам. Вирішується питання про обрання відносно повнолітнього учасника злочинної групи  запобіжного заходу – тримання під вартою. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України – грабіж. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін  від чотирьох до шести років.


Наверхнаверх