logo
dollar
euro

У Полтавському гарнізоні строковики та мобілізовані почали частіше хворіти, чим зацікавилась військова прокуратура

16:53 12.06.2015 eye 881
У Полтавському гарнізоні строковики та мобілізовані почали частіше хворіти, чим зацікавилась військова прокуратура

Відповідно до акту санітарно-епідеміологічного обстеження однієї з військових частин Полтавського гарнізону, проведеного з 4 по 6 червня 2015 року працівниками епідеміологічного відділу військової частини встановлено, що в період з 04.05.2015 по 05.06.2015 епідемічна ситуація щодо ГРВІ, гострих тонзилітів та пневмоній погіршилася серед військовослужбовців строкової служби та військовослужбовців, призваних за мобілізацією після прибуття молодого поповнення з призову.

Військова прокуратура Полтавського гарнізону Центрального регіону України вивчає стан надання медичної допомоги військовослужбовцям і, якщо будуть виявлені підстави, вживатимуться заходи реагування.

Наразі військовослужбовці, які захворіли на ангіну і потребували належної невідкладної допомоги, а також з метою ізоляції, направлені до військового госпіталю. У військовій частині працює медична служба та медичний пункт, які обслуговують 20 медичних працівників, є ізолятор для хворих ГРВІ. На теперішній час на території військової частини розміщення військовослужбовців здійснюється відповідно до вимог Статуту внутрішньої служби ЗСУ.

Із метою попередження  розповсюдження ГРВІ:

- нові команди молодого поповнення, які прибули до військової частини на підготовку, розміщувалися в казармених приміщеннях, в яких фахівцями санітарно-епідемічної служби проведено дезінфекцію за епідемічними показаннями;

- первинний медичний огляд нових команд молодого поповнення був організований окремо у вільних казармах;

- нові команди молодого поповнення приймають їжу окремо;

- військовослужбовці строкової військової служби, які пройшли навчання, але ще не були відправлені до своїх військових частин, тимчасово розміщені окремо;

- проводилось активне виявлення хворих на ГРВІ серед прибуваючого молодого поповнення під час первинного медичного огляду.

Молоде поповнення з призову розміщено в двох типових казармах окремо від іншого особового складу.


Наверхнаверх