logo
dollar
euro

Чи не планує мер Полтави масових передвиборчих нагороджень?

12:42 11.06.2015 eye 520
Чи не планує мер Полтави масових передвиборчих нагороджень?

Загальні витрати на виготовлення грамот та місцевих нагород планують збільшити майже у чотири рази.

Про це можна довідатись із, оприлюдненого на сайті міської влади, проекту рішення міськради "Про внесення змін до рішення позачергової сорок сьомої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 30 січня 2015 року "Про затвердження міської цільової програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та іміджевої продукції на 2015 рік".

Та, зокрема, витрати на організацію замовлення та виготовлення  грамот "Почесна грамота виконавчого комітету Полтавської міської ради" та "Подяка міського голови" планується збільшити з 3200 грн. до 12434грн. Отже, на грамоти витратять у 3,9 разів більше, ніж планували в січні цього року.

На виготовлення нагрудних знаків "Почесна грамота виконавчого комітету Полтавської міської ради" та "Подяка міського голови" збираються  витратити в 3,7 разів більше, ніж вирішено на сесії міськради в січні –  94848 грн. Замість 25920 грн.

Звичайно, ціни в Україні протягом року зросли, але ж не в 3,7 – 3,9 разів. З початку року споживчі ціни зросли на 40,1%.

Щоправда, програми забезпечення придбання нагородних матеріалів та іміджевої продукції на 2015 рік передбачає, що її корегування може відбуватися у зв'язку не тільки з інфляційними процесами, а й можливостями доходної частини міського бюджету. Та чи  варто витрачати можливості бюджет на нагороди в той час, коли спільні досягнення полтавської громади й кожного її члена наразі дуже сумнівні.


Наверхнаверх