logo
dollar
euro

Міжрайонний прокурор Полтавщини затриманий за корупцію

14:09 22.01.2018 eye 827

Новоствореним управлінням Генеральної прокуратури спільно з СБУ встановлено факт корупційних дій одного із міжрайонних прокурорів Полтавщини.

Про це під час брифінгу повідомили заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе та начальник управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Ірина Діденко.


Приватний підприємець з Полтавщини звернувся до нового управління  зі скаргою на корупційні дії місцевого прокурора. Він повідомив, що стосовно нього було відкрито кримінальне провадження, з його офісу було вилучено документацію та всю техніку, що практично зупинило роботу підприємства. В той же час, міжрайонний прокурор пропонував підприємцю в обмін на вирішення питання щодо закриття провадження заплатити йому хабар у розмірі 5000 дол США.

Наразі корумпований співробітник прокуратури затриманий. Триває досудове розслідування.

Слідче управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України закликає громадян  повідомляти про факти корупції на адресу електронної пошти [email protected].


Наверхнаверх