logo
dollar
euro

У Полтаві чоловік, вдягнувшись міліціонером, "стріляв" у перехожих гроші та сигарети

9:02 11.06.2015 eye 440

Затримали псевдоміліціонера  держохоронці наряду групи затримання ДСО батальйону міліції охорони УДСО Полтавщини у Потаві на вулиці Пролетарській.

На спецлінію "102" зателефонували громадяни і повідомили, що на Подолі в Полтаві чоловік в формі  працівника міліції в стані алкогольного сп’яніння чіпляється до перехожих, "стріляючи" цигарки чи гроші.

Черговий Ленінського райвідділу міліції направив на місце події наряд групи затримання батальйону міліції охорони Управління ДСО, який знаходився неподалік на маршруті патрулювання.

Держохоронці, прибувши на місце, побачили чоловіка у формі капітана міліції, який саме в цей час випрошував у дівчини цигарку. Держохоронці зрозуміли, що це той, кого вони шукають по синцю під оком удаваного міліціонера та нетверезому вигляду.

Громадянина в міліцейській формі доставили до Ленінського райвідділу міліції. Правоохоронці встановили, що затриманий мешканець Полтави ніде не працюює, ніякого відношення до органів внутрішніх справ він ніколи не мав і не має, а одягнув міліцейську форму, яку "взяв у сусіда", щоб полякати власника авто, на якого "мав зуб".

Формений одяг  у чоловіка вилучили та склали адміністративний протокол за ознаками статті 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Псевдоміліціянту загрожує штраф від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Наверхнаверх