logo
dollar
euro

На Полтавщині персонал соціально-психологічної служби підвищував свій професійний рівень у попередженні самогубств

17:44 17.07.2013 eye 305
На Полтавщині персонал соціально-психологічної служби підвищував свій професійний рівень у попередженні самогубств

16 липня 2013 року за ініціативи управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області та сприяння голови Громадської ради при управлінні Романа Дрозда у прес-центрі Полтавського міського будинку культури, проведено семінарське заняття з заступниками начальників установ (начальниками відділів) соціально-виховної та психологічної роботи та психологами установ виконання покарань і слідчого ізолятора пенітенціарної служби області.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Тематикою даного заходу стало розгляд питань психологічного та соціального супроводу засуджених, які схильні до аутоагресивних дій. Удосконалення роботи з профілактики та попередження самогубств в місцях позбавлення волі.

Директор Благодійної організації «Центр соціально-психологічної реабілітації «Зоря», експерт-психолог Сергій Седих пояснив учасникам семінару методи та форми соціально-профілактичної роботи суїцидальної поведінки, ознаки осіб з девіантною поведінкою та шляхи удосконалення роботи з особами, схильними до аутоагресивних дій в місцях позбавлення волі.

Не залишається осторонь питань самогубств і Українська Православна Церква. Клірик Мгарського Монастиря отець Борис та керівник Єпархіального відділу із співробітництва з правоохоронними органами і установами виконання покарань Полтавської Єпархії УПЦ Московського Патріархату отець Олександр розповіли про можливості використання в роботі із засудженими впливу духовних цінностей з метою профілактики та попередження самогубств.

Про методи роботи щодо виявлення осіб, схильних до аутоагресивних дій та профілактику суїцидальної поведінки, досвід роботи в цьому напрямку персоналу соціально-психологічної служби області розповів помічник єпископа Християнської місії «Євангельське милосердя «Слово життя» Сергій Казменко.

Завершився захід обговоренням актуальних проблем в роботі стосовно даного напрямку діяльності.

Загалом у заняттях брали участь 22 особи.


Наверхнаверх