logo
dollar
euro

У Полтаві засуджено жінку, яка віддала свою дитину на усиновлення

9:06 10.06.2015 eye 353
У Полтаві засуджено жінку, яка віддала свою дитину на усиновлення

Сталося це ще в 2007 році. Мешканка одного із сіл Полтавської області, маючи на утриманні двох дітей, опинилась у скрутному матеріальному становищі.  

В неї не було постійного місця роботи, стабільного заробітку та власного житла. Перебуваючи на шостому місяці вагітності, в місті Полтаві познайомилась з невстановленою слідством жінкою, яка підшукувала дитину для власного усиновлення. Майбутня мама вирішила після пологів безоплатно передати новій знайомій свою дитину. В одному із пологових будинків області під чужим прізвищем вона народила хлопчика й передала його з медичним свідоцтвом про народження за домовленістю. Нова мама  в органах реєстрації актів цивільного стану оформила немовля на своє ім’я.

За фактом незаконної угоди щодо малолітньої особи минулого року розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

У квітні 2015 року досудове розслідування кримінального провадження закінчено та обвинувальний акт направлено до суду. У травні відбувся судовий розгляд кримінального провадження. Жінку, яка віддала свою новонароджену дитину, судом першої інстанції Полтави визнано винною у скоєнні злочину, та засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.


Наверхнаверх