logo
dollar
euro

Обираємо квартиру в новобудовах

0:23 22.10.2017 eye 342
Обираємо квартиру в новобудовах

Збираєтеся купувати нову квартиру від забудовника? У такому разі, покупець має можливість отримати комфортну житлоплощу з продуманою і зручним плануванням, з майбутнім красивим і функціональним дизайном інтер'єру. На жаль, не завжди очікування можуть відповідати дійсності, так як існує чимало "підводних каменів" при купівлі нерухомості.

Потрібно знати на що потрібно звертати увагу, при виборі квартири, офісу та інших приміщень.

Сподіваюся, Вам буде легше в майбутньому, орієнтуватися в цьому питанні.

Загальні вимоги до вигляду будинку

Будівництво сучасних будинків зараз в основному здійснюється двома способами:

- Панельним

- Монолітно-Каркасним

Панельний - найбільш цікавий для забудовників, у зв'язку з тим, що процес будівництва йде набагато швидше і витрати на матеріали і заробітні плати значно зменшуються.

В основному, ремонт в подібних квартирах можливий на рівні "косметики", глобальні переноси стін не завжди тут можливі. Відповідно те планування, яке було Вами обране спочатку, воно й буде у Вас без особливих змін. Можлиов зовсім небагато десь, щось вийде поміняти, але зовсім трохи.

У монолітно-каркасних будівлях існує можливість цікавих і зручних нових планувальних рішень вже під власника квартири.

Під майбутній дизайн інтер'єру, можна відразу запланувати певні елементи, ніші та фрагменти.

Все це можна зробити ще на етапі будівництва самого будинку, що дуже зручно, так як Ви заощадите як фінанси, так і за час. Ваш виконроб і будівельники зайдуть у Вашу квартиру вже ідеально підготовлену для певного планування і вже до заздалегідь розробленого дизайну інтер'єру.

Комунікації в будинку

Навіть якщо Ви для себе вирішили як і де будуть розташовані певні приміщення, Вам можуть перешкоджати комунікації даного житла - повітроводи, водопостачання, каналізація, електропостачання, газопостачання.

Перераховані комунікації не завжди можливо перенести в потрібну Вам зону приміщень. Це може бути, на жаль, неможливо як технічно так і законодавчо зробити.

Вікна, лоджії і еркери

Коли купляєте житло, здавалося б, вельми великих площ, в яких можливо зробити досить велику кількість кімнат і підсобних приміщень, цьому може перешкоджати або нестача віконних прорізів у квартирі або навпаки занадто велика кількість панорамного скління і еркерів. На це також важливо заздалегідь звернути увагу.

Для того щоб придбане житло радувало Вас і Ваших близьких, необхідно уважно і безпомилково підібрати найбільш відповідний проект приміщення, інакше можливий варіант, що Вам не вдасться втілити свої ідеї та побажання в життя.

Квартиру необхідно підбирати із заздалегідь складеним технічним завданням - призначення приміщень та їх кількість, бажані площі і освітленість.

І обов'язково звертати увагу на основні позиції зазначені вище.


Наверхнаверх