logo
dollar
euro

Засуджено полтавського вчителя-розбещувача

21:35 17.10.2017 eye 725
Засуджено полтавського вчителя-розбещувача

Київський районний суд Полтави, суд першої інстанції, засудив вчителя фізики та інформатики однієї з полтавських шкіл до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування основного покарання строком на 2 роки, а також із конфіскацією порнографічної продукції та засобів її демонстрування. У судовому засіданні засуджений повністю визнав свою вину та розкаявся у скоєному.

Упродовж 2012-2014 років 40-річний педагог, спілкуючись через соціальні мережі зі своїми учнями, надсилав їм зображення порнографічного характеру.

Дії чоловіка кваліфіковані за ч. 2 ст. 301 (розповсюдження серед неповнолітніх зображень порнографічного характеру) та ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України.

"Під час санкціонованого обшуку в квартирі та на робочому місці тепер уже колишнього вчителя працівники прокуратури та Київського РВ ПМУ УМВС України в області вилучили значну кількість порнографічних матеріалів (плакатів, фотографій, фільмів), у тому числі з елементами дитячої порнографії", - повідомив начальник відділу прокуратури області Володимир Спірідонов.Наверхнаверх