logo
dollar
euro

Інтер'єр дитячої кімнати на двох

13:30 21.10.2017 eye 2631
Інтер'єр дитячої кімнати на двох

Небагато батьків можуть похвалитися наявністю трикімнатної квартири. З появою другої дитини виникає проблема як їх двох розмістити у одній кімнаті. У цьому вам допоможе "Приват-Дизайн" - http://privat-designe.com.ua/detskaya/ - фірма яка допоможе зробити казковий дизайн дитячої кімнати.

Поки малюк маленький, то цілком може задовольнятися затишним ліжечком люлькою, не ущемляючи, самостійного життя старшої дитини.

Через деякий час, в сім'ї починається суперництво за любов і увагу батьків. Щоб нікого не обділити, необхідно подбати про гарний інтер'єр кімнати для двох діток.

Як розділити кімнату для одностатевих дітей?

Якщо в сім'ї одні хлопчики чи дівчатка, то інтер'єр дитячої кімнати для двох обійдеться батькам значно дешевше, ніж для різностатевих дітей.

Неважливо, яка різниця у віці між дітьми. У молодшої дитини має бути все теж, що і у старшого. Тільки з таким розкладом життя, можна виростити вихованих дітей.

Загальний дизайн дитячої кімнати з перегородкою полягає в тому, що кімнату ділять на чотири частини:

ліжко молодшої дитини;

ліжко старшої дитини;

великий робочий стіл;

місце для ігор і спортивної підготовки.

Наявність перегородки відіграє велику роль для дітей. Такий поділ - своєрідний особистий простір, де дитина може побути наодинці зі своїми думками. Перегородка може являти собою тканинну ширму або декоративну стінку.

Ліжко краще підбирати функціонального типу, з вбудованим комодом внизу. Вона дозволить економно заховати постільні приналежності, піжаму, іграшки, книги.

У третій частині кімнати розташовується великий зручний стіл і два однакових стільці. Тут, вони займатуться уроками, або гратимуть за комп'ютером. Велику роль відіграє освітлення, воно має бути добре регульованим. Не варто забувати про полиці для книг і шафи для речей.

Мабуть, найголовніша частина кімнати - це ігровий куточок, тому варто звернути особливу увагу до ігрової зони при створенні інтер'єру дитячої кімнати для двох. Шпалери краще підбирати якісні, які можна мити. До стіни прикріпіть спортивну драбину і турнік. На підлогу постеліть теплий килим. Куточок обладнайте так, щоб він був безпечним для ігор і тренувань.

Інтер'єр дитячої кімнати для двох: різностатеві діти

Зовсім не гармонійно живеться в одній кімнаті братові з сестрою. Загальна кімната не закликає до дружності в сім'ї, навпаки - розпалює пристрасть до образ і скандалів.

Кімната з перегородкою частково вирішує цю проблему. Діти можуть спокійно переодягнутися після школи за своєю стінкою або ширмою, щоб не бентежачити один одного.

Дизайн кімнати може бути цікаво облаштований. Для дівчинки підійдуть шпалери кольору ніжності, юності, романтики (блідий рожевий, ліловий, персиковий, лимонний). Хлопчикам, стіну найкраще оформити фотошпалерами морської тематики або подорожей.

Приміщення має бути комфортним для обох дітей. Знайдеться місце для трюмо з великим дзеркалом, зручних крісел для перегляду телевізора і читання книг. Обставити кімнату хорошими меблями не складе великих труднощів, головне, щоб це було затишно і безпечно.


Наверхнаверх