logo
dollar
euro

Полтавським журналісткам листи з погрозами надсилав… астролог

6:04 06.06.2015 eye 698

Про це повідомив начальник УМВС Полтавщини ОлегБех під час прес-конференції 5 червня.

Кримінальне провадження за заявами двох полтавських журналісток про погрози їх життю та здоров’ю було розпочате Київським райвідділом міліції Полтави минулого місяця.

Під час досудового розслідування встановлено, що аналогічні листи з погрозами надходили і до жінки, яка не так давно за допомогою соцмереж та телебачення (1+1 "ТСН") поскаржилась на лікарку однієї з полтавських лікарень.

"Зловмисником виявився 47-річний полтавець, як свідчить його візитка - "доктор астрології, магістр окультних наук, ректор астрологічної академії, астролог України і Росії, директор астрологічного центру", - розповів Олег Бех. - Під час проведення санкціонованого судом обшуку в одному з офісів поблизу Центрального ринку, який чоловік орендував для роботи, міліціонери виявили копії листів із погрозами, які він надсилав жінкам, а також комп’ютерну техніку, на якій вони писались та роздруковувались".

астролог1

астролог2
Свою вину полтавець визнав повністю. Тепер, відповідно до санкції частини 1 статті 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством), йому загрожує відповідальність: до шести місяців  арешту або до двох років обмеження волі.

Слідчі також збираються з’ясувати, чи правомірно чоловік присвоїв собі стільки титулів та звань, чи таким шахрайським способом просто намагався привернути до себе побільше клієнтів.


Наверхнаверх