logo
dollar
euro

Персонал полтавської лікарні, де 3-річній дівчинці прооперували праву нирку замість лівої, перешкоджає розслідуванню

16:09 05.06.2015 eye 920
Персонал полтавської лікарні, де 3-річній дівчинці прооперували праву нирку замість лівої, перешкоджає розслідуванню

Таким поділився очільник обласної міліції Олег Бех із журналісткою Олесею Кучеренко ("Комсомольская правда в Украине").

Дочку 29-річної Альони Гохалтер з Вугледара прооперували 3 червня в в Полтавській міській дитячій лікарні. У березні 2015 року лікарі  поставили дівчинці діагноз рефлюкс лівої нирки 4 ступеня і направили на ендоскопічну операцію. Однак після хірургічного втручання мама побачила у донечки 10-сантиметровий шов з правої сторони. Альона Гохалтер вважає, що її доньку просто… переплутали з іншою дівчинкою, якій в цей день теж мали зробити операцію, але, після виявленої помилки, не прооперували, а виписали з лікарні.

Альона Гохалтер та Альбіна | Фото kp.ua
Доктор медичних наук, завідувач кафедрою дитячої хірургії Української медичної стоматологічної академії Ігор Ксьонз, який оперував Альбіну, 5 червня поїхав на конгрес до Києва. Журналістка розмовляла з заступником головного лікаря дитячої лікарні Степаном Вернигорою.

- Я був присутній на консиліумі з приводу цієї операції, - запевнив Степан Іванович. - І можу сказати, що хірурги зробили все вірно. Справа в тому, що в ході операції була виявлена ​​гемангіома (судинна пухлина розміром 0,2на 0,5 см) саме праворуч, яка і кровоточила. Для консультації викликали ще й уролога з 40-річному стажем, доктора наук Леоніда Саричева. І прямо в операційній було прийнято рішення оперувати вже праву нирку.

Постає питання, як узагалі лікарі дісталися ​​"гемангіоми", чому "різали" правий бік і узагалі взялись за скальпель, адже мали працювати ендоскопом? Сподіваємось, що полтавські правоохоронці доберуться до правди. 


Наверхнаверх