logo
dollar
euro

Сьогодні в присутності журналістів 63 міліціонери отримали посвідчення учасників бойових дій

14:22 05.06.2015 eye 515

Під час прес-конференції начальник УМВС України в Полтавській області Олег Бех вручив 63 посвідчення учасника бойових дій бійцям роти спеціального призначення "Кременчук", правоохоронцям з батальйону "Полтава" та працівникам міліції УМВС.

Також Указом Президента України за особисту мужність та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено міліціонера Глобинського райвідділу Олександра Піддубного, який ніс службу разом із зведеним загоном полтавських правоохоронців неподалік від міста Дебальцеве.

посвідченн
Двом працівникам міліції Олег Бех вручив чергові спеціальні звання, чотирьох правоохоронців нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком "За відзнак в службі" і сімом працівникам міліції оголошено Подяки МВС. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

посвідченн2
Під час сьогоднішньої прес-конференції очільник обласної міліції привітав й журналістів з нагоди професійного свята. Представники теле-радіо компаній, друкованих та інтернет-видань міста отримали від очільника  грамоти та сувеніри.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх