logo
dollar
euro

У Полтаві запрошують на ранкову велокаву

7:10 17.10.2017 eye 495
У Полтаві запрошують на ранкову велокаву

Що: Ранкова велокава у рамках всеукраїнської акції "Велосипедом на роботу" та Європейського тижня сталої енергетики*

Коли: 18 червня,  з 7:30 до 9:30

Де: "Львівська кав’ярня" (вул. Жовтнева, 32)

Велосипед - це не лише розвага, хобі чи дозвілля, але й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином своєї країни. Використовуючи велосипед як транспортний засіб, ви робите свій вклад не тільки у поліпшення екологічної ситуації в Україні (адже велосипед не створює шкідливих викидів,  отже, не сприяє глобальному потеплінню і змінам клімату), але й у енергонезалежність нашої держави.

Полтава підтримує всеукраїнський рух "Велосипедом на роботу" та Європейський тиждень сталої енергетики та запрошує 18 червня усіх велосипедистів міста перед роботою завітати на ранкову велокаву до "Львівської кав'ярні", познайомитись з велосипедистами міста та разом поснідати.

Партнер заходу - "Львівська кав'ярня" - надає знижку на каву 10%, а також безкоштовне частування впродовж всього дня для велосипедистів.

Також запрошуємо журналістів долучитись до флешмобу та приїхати на роботу на велосипеді!

Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, в рамках якої щороку наприкінці червня по всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії. Вони сприяють поширенню найкращих практик, надихають на нові ідеї та об’єднують задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.


Наверхнаверх