logo
dollar
euro

В УМВС Полтавщини створено Управління протидії злочинності у сфері економіки

6:16 05.06.2015 eye 1061
В УМВС Полтавщини створено Управління протидії злочинності у сфері економіки

Відповідно до наказу УМВС створено самостійний структурний підрозділ у складі кримінальної міліції УМВС області - Управління протидії злочинності у сфері економіки (УПЗСЕ). Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Основним завданням нового підрозділу є своєчасне виявлення, запобігання та припинення злочинів у сфері економіки, що вчиняються в органах державної влади та місцевого самоврядування, у тому числі боротьба з корупцією та хабарництвом, а також порушень у сфері інтелектуальної власності; у сфері господарської діяльності, земельних відносин і використання державного майна, запобігання незаконному використанню надр та інших природних ресурсів, легалізації (відмиванню) доходів, одержаних незаконним шляхом, у тому числі вчинених суспільно-небезпечними організованими групами та злочинними організаціями, які впливають на соціально-економічну і криміногенну ситуацію в державі та регіоні.

ВЗГ УМВС України в Полтавській області у разі виявлення правопорушень у сфері економіки, рекомендує звертатися за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 38 або за телефонами (0532) 51-78-89, 56-15-90.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх