logo
dollar
euro

У Полтавській облраді відбулась маленька "регламентна революція"

9:47 04.06.2015 eye 298

3 червня, на першому пленарному засіданні позачергової 29-ї сесії обласної ради, 85 депутатів підтримали  доповнення до Регламенту обласної ради.

Відтепер, завдяки затвердженому сесією напрацюванню постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери спільно з громадськими активістами Олександром Лещенком, Олегом Підгорним, Олексієм Шаманенком й іншими, на початку кожної сесії обласної ради представники громадських об’єднань офіційно матимуть гарантовані 15 хвилин часу для виголошення звернень, заяв тощо із суспільно значущих питань, які не потребують прийняття рішень.

Статтю 28 Регламенту Полтавської обласної ради шостого скликання доповнено частиною 4 такого змісту: "Після формування порядку денного, депутатам Полтавської обласної ради, представникам громадських об'єднань надається час (по 15 хвилин) для виголошення звернень, заяв тощо винятково із суспільно значущих питань, які не потребують прийняття рішень (окрім процедурних). Кожен із таких виступів не повинен перевищувати 3-х хвилин. Клопотання про надання слова для виступу (окрім депутатів), за пред’явленням документу, що посвідчує особу та приналежність до громадського об’єднання, подається не пізніше як за один день до дати проведення сесії у виконавчий апарат обласної ради в письмовій формі на ім’я голови обласної ради. На пленарному засіданні ради промовець не повинен вживати образливі висловлювання, закликати до незаконних і насильницьких дій, використовувати у своїх виступах недостовірні або неперевірені відомості".


Наверхнаверх