logo
dollar
euro

У липні 48 багатодітним матерям призначена підвищена пенсія

14:22 17.07.2013 eye 373
У липні 48 багатодітним матерям призначена підвищена пенсія

У Полтавській облдержадміністрації відбулось липневе засідання обласної Комісії з питань встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною, на якій документи 127 претендентів, які мають видатні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров'я, спорту тощо.

Дорадчий орган виніс рішення щодо призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 48-ми багатодітним матерям. Вони одержали відповідні посвідчення та значну грошову підтримку, яка з 35-36 відсотків від прожиткового мінімуму збільшилася до максимально можливого розміру - на рівні виплат, що одержують Герої України, тобто 40%.

З серпня почнуть також одержувати надбавки до пенсій від 20 до 25 відсотків прожиткового мінімуму 44 ветерани, які мають трудові відзнаки. Крім того, за результатами колегіального обговорення 33 вдови учасників війни отримають надбавки до пенсії за бойові нагороди своїх чоловіків у розмірі від 30 до 34 відсотків від прожиткового мінімуму.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх