logo
dollar
euro

У колоніях Полтавщини засудженим-іноземцям неналежно пояснюють їхні права

8:14 20.10.2017 eye 217
У колоніях Полтавщини засудженим-іноземцям неналежно пояснюють їхні права

Органи прокуратури області  перевірили стан адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів під час відбування покарання у виправних установах управління Державної пенітенціарної служби України в області.

За інформацією старшого прокурора відділу прокуратури області Юрія Дупака, під час перевірки, проведеної прокуратурою області, встановлено, що у Полтавській виправній колонії № 64 права та обов’язки засуджених іноземців не розміщуються на інформаційних стендах офіційними мовами Організації Об’єднаних Націй, право на зустріч із консульською посадовою особою їм не роз’яснюється. Аналогічні порушення виявлені у Машівській ВК № 9, де відбуває покарання  с громадянин США й у Крюківській ВК № 29 де знаходяться засуджені громадяни Туреччини та Грузії.

Ткож у діяльності установ виконання покарань виявлено порушення щодо надання допомоги засудженим у трудовому та побутовому влаштуванні після звільнення тощо.

За результатами проведених перевірок керівникам виправних установ та управління Державної пенітенціарної служби України в області прокурорами внесено 8 документів прокурорського реагування, які наразі перебувають на розгляді.


Наверхнаверх