logo
dollar
euro

Як вибрати сонцезахисні окуляри за типом обличчя

11:58 22.01.2018 eye 689
Як вибрати сонцезахисні окуляри за типом обличчя

Дуже непросто вибрати таку неординарну деталь свого іміджу, як сонцезахисні окуляри.

Багато хто знає на власному досвіді, що доводиться переміряти безліч різних моделей, перш ніж трапиться та єдина. Є такі люди, які думають, що їм взагалі нічого не підходить. І не треба говорити, що знайти такі потрібні темні окуляри за картинками на сторінках інтернет-магазину просто неможливим, хоча тут http://rayban-ukraine.com.ua/ частенько можна придбати товар чудової якості за доступними цінами.

Весь секрет вибору цього аксесуара в його підбору до типу обличчя людини. Чимало залежатиме від зачіски або стрижки та інших індивідуальних особливостей, але загальні правила стосуються в першу чергу форми обличчя покупця. Незважаючи на те, що кожна людина унікальна і неповторна, проте різноманітність зовнішності можна звести до загальних 5 типів осіб.

Розглянемо кожен типаж окремо.

Особа круглого типу

Людям із такою особою підходитимуть квадратні оправи окулярів, що мають широкі масивні дужки. Також допоможе виправити форму обличчя більш загострений верхній край такій оправи. Взагалі не варто носити круглі варіанти.

Особа трикутного типу

Особа подібної форми відрізняється великими вилицями і лобом разом із тим загострюється підборіддям, що робить його трохи схожим на серце. Таким людям підійдуть оправи, що нагадують за формою котяче око, або просто круглі темні окуляри.

Особа овального типу

Володарів такої форми обличчя можна назвати щасливчиками, тому що їм підійде будь-яка модель темних окулярів.

Особа видовженої форми

Найкраще в цьому випадку використовувати сонцезахисні окуляри з широкою великою оправою. Не варто купувати занадто вузький аксесуар, тому що він зробить обличчя безглуздим і трохи смішним.

Особа квадратної форми

Для подібного типу характерне велике, важке підборіддя в поєднанні з широким чолом і вилицями. Тому, вибирати слід насамперед захисні окуляри округлих, м'яких форм, що пом'якшують лінії обличчя і ніколи не купувати оправи чітких прямокутних ліній.

Хотілося б, щоб ці прості поради допомогли з вибором кожній людині, підшукують собі  сонцезахисні окуляри.


Наверхнаверх