logo
dollar
euro

Із закриття Головпоштапту на Полтавщині розпочалися триденні антитерористичні навчання

12:15 17.07.2013 eye 312
Із закриття Головпоштапту на Полтавщині розпочалися триденні антитерористичні навчання

17 липня у Полтаві та області  розпочалися триденні навчання, які проводяться під егідою центрального координаційного органу боротьби з тероризмом – Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Про це повідомляє Прес-група УСБУ в Полтавській області.

До навчань залучені усі регіональні суб’єкти боротьби з тероризмом: Управління СБУ у Полтавській області, Управління МВС у Полтавській області, обласне управління ДСНСУ, обласне управління Державної пенітенціарної служби, представники органів влади і управління тощо.

Умови навчання максимально наближені до реальних. Протягом 
17-19 липня суб’єкти антитерористичної діяльності будуть протидіяти умовним терористичним загрозам у місцях найбільшого скупчення людей у місті та області , зокрема, у супермаркетах, адмінбудівлях, на автовокзалах, ринках та у громадському транспорті.

Також відповідно до завдання, яке надійшло зі Штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України, полтавські правоохоронці повинні будуть розшукати умовних терористів та виявити їх посібників.

Управління Служби безпеки України в Полтавській області сподівається, що мешканці Полтавщини та гості з розумінням сприймуть можливі тимчасові незручності.


Наверхнаверх