logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колонії говорили про морально-духовні цінності

17:51 31.05.2015 eye 334
У Кременчуцькій виховній колонії говорили про морально-духовні цінності

Із нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей 30 травня до вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітали служителі "Церкви Бога Живого" Ігор Нестеренко та Олег Сироватко з командою футболістів.

На спортивному майданчику колонії з нагоди свята організували товариську футбольну зустріч з міні-футболу. В результаті запеклої та цікавої гри команда господарів поля – вихованців колонії виборола почесне перше місце.

Після футбольних баталій, пригощаючись солодким чаєм і смачним печивом, служителі Церкви з підлітками колонії провели духовно-моральні бесіди. Хлопців навчали умінню бути вдячними Богові за все, що Він дає: їжу, здоров'я, житло, одяг тощо. Виховували уміння бути чесними, працьовитими, добрими і відповідальними. Підлітки прослухали притчу про блудного сина апостола Луки та обговорили з гостями її зміст та своє розуміння. Вивчили глави з Біблії про виховання дітей і про послух дітьми своїх батьків. А також обговорили питання про те, що відбувається з дітьми, які не дослухаються до порад і настанов своїх батьків і матерів.

Служителі Церкви навели приклади з життя, різні життєві ситуації, які наочно показали, що моральне життя набагато прекрасніше, ніж життя в гріху.

Вихованці поцікавились про зміст понять "любов", "дружба", "сім'я", "спілкування". Наприкінці зустрічі гості наголосили хлопцям, що головне для них -  не озиратися назад на свої "падіння", не слідувати негативним звичкам, а кожен день змінюватися, не повторювати в майбутньому колишніх помилок. А все це слід досягти завдяки вдосконаленню своєї особистості та осмисленим вчинкам і виконанню Заповідей Божих.


Наверхнаверх