logo
dollar
euro

Сергій Каплін розбудовує власну партію, яка може "вигулькнути" на місцевих виборах у Полтаві

14:56 29.05.2015 eye 2633

27 травня Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано Полтавську обласну партійна організація Політичної партії "Простих людей".

Очолив її Валерій Григорович Прядко (на фото), який нині є помічником-консультантом народного депутата Сергія Капліна на громадських засадах.

прядко
А ще донедавна пан Прядко був активним членом партії "Удар", керував Київською районною у м. Полтава організацією, входив до складу рад міської та обласної. Навіть у 2012 році висувався кандидатом у народні депутати за списком "Удару", в якому посідав 133 місце, але в ВР не потрапив. Власне і Сергій Каплін в першу свою "ходку" в парламент  обирався саме від "Удару".

До речі, Політична парті "Простих людей" у Києві, в Державній реєстраційній службі, була зареєстрована 27 січня 2015 року. І керівником її зареєстрований ще один помічник-консультант Капліна на громадських засадах такий собі Петро Васильович Фарило, зареєстрований у Києві в гуртожитку радіомеханічного технікуму. Цей пан Фарило раптово вигулькнув в Полтаві в 2014 році в якості кандидата-самовисуванця в депутати Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі N 144, на якому балотувався й сам Каплін.  

Про Петра Фарила відомо тільки те, що народився 8 липня 1981 року в смт Золотий Потік Бучацького району Тернопільської області, є  громадянином України, має якусь вищу освіту (в біографії кандидата в нардепи не уточнювалось, який навчальний заклад закінчив), на момент виборів 2014 року тимчасово не працював, був безпартійним і несудимий, проживав у Києві. На виборах він набрав аж 0,14 % голосів полтавців. За нього проголосували 112 людей.

вк
Слідів хоч якоїсь діяльності Петра Васильовича в Інтернеті знайти не вдалося. З огляду на те, що керівником головної ланки каплінської партії "Простих людей" став саме пан Фарило, виникає сумнів, що поява його минулого року на полтавських горизонтах була випадковою. Те, що партія є проектом Капліна він і сам не приховує, судячи зі сторінки в мережі ВКонтакте. Те ж, що партія націлюється на місцеві вибори у Полтаві, підтверджується фактом реєстрації її обласної організації.


Наверхнаверх