logo
dollar
euro

У Полтаві офіційно відкрився "Інформаційно-консультаційний центр Державної служби зайнятості"

11:40 29.05.2015 eye 823

28 травня голова Державної служби зайнятості (керівник Центрального апарату) Ярослав Кашуба разом головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком взяли участь в офіційному відкритті Інформаційно-консультаційний центр Державної служби зайнятості у Полтаві.

Віднедавна у Полтавській обласній службі зайнятості реалізується пілотний проект надання інформаційно-консультаційних послуг для широкого кола соціальних груп та вікових категорій населення  в новому форматі. Інформаційно-консультативні послуги в центрі надаватимуться й шукачам роботи, й роботодавцям. Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва зазначила, що саму  тут є змога опрацювати сучасні технології обслуговування населення, познайомитися з новими формами та методами інформаційної роботи, вивчати передовий європейський та вітчизняний досвід.

Під час відкриття Центру Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба зазначив, що сьогодні Державна служба зайнятості стоїть на шляху значних перетворень, змінюється не лише її структурна складова, а й підходи до обслуговування шукачів роботи, безробітних і роботодавців, до надання консультаційних та профінформаційних послуг, співпраці із соціальними партнерами.


Наверхнаверх