logo
dollar
euro

Подейкують, що голова Полтавської облради "прикупив" віллу в Іспанії ще минулого року

4:56 08.12.2019 eye 826
Подейкують, що голова Полтавської облради "прикупив" віллу в Іспанії ще минулого року

Сайт kraina.name поділився новиною, що Петро Ворона став власником шикарної вілли на узбережжі Іспанії вартістю 3 мільйони євро.

Про це, мовляв, повідомило іспанське агентство HJAPÓN, яке виступило гарантом правильного з юридичної точки зору оформлення угоди. Купівля закордонної нерухомості начебто здійснювалася через офшорні фірми, кінцевим власником яких є Петро Ворона. kraina.name висловлює здивування, за які кошти придбано особняк в Іспанії вартістю майже 70 млн. грн., коли чиновник задекларував як загальну суму доходу лише 208 тис. грн. доходу за 2014 рік.

Нерухомість, приписувана пану Вороні, є ексклюзивним триповерховмй особняком площею 800 м2, з басейном і джакузі на відкритому повітрі з видом на Середземне морею. Розташований він у 10 хвилинах їзди на автомобілі від Барселони. Вілла має шість спалень, велику вітальню з каміном, тренажерний зал, винний погріб і гараж на декілька автомобілів.

ворона
У 2014 році, коли начебто була куплена вілла, Петро Ворона кілька разів відвідував Іспанію, пише kraina.name. Свідченням тому начебто є копії авіаквитків, які є в Держприкордонслужбі. Щоправда, судячи з торішніх публікацій на сайті облради, Петро Ворона в той час, коли, згідно цим квиткам мав літати в Іспанії, перебував у лавах добровольців аеромобільної бригади "Фенікс".

Отже, або видання розповсюдило брехню (а її вже пере розповсюдила ціла купа полтавських видань), або пану Вороні доведеться щось пояснювати громаді.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх