logo
dollar
euro

Випускникам полтавських вишів варто пошукати роботу в селах

12:28 16.07.2013 eye 351
Випускникам полтавських вишів варто пошукати роботу в селах

З 1 січня 2014 року молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, буде виплачуватися одноразова адресна допомога  розміром у десять мінімальних заробітних плат.

Раніше така допомога виплачувалася у п’ятикратному розмірі. Отримати її зможуть громадяни України віком до 35 років, випускники професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Урядом на засіданні 10 липня поточного року затверджено Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам  та перелік професій, представникам  яких  вона буде надаватися і прийнято відповідну постанову.

Щоб отримати гроші, молоді фахівці мають  протягом шести місяців після закінчення навчання працевлаштуватись за набутою кваліфікацією самостійно, за направленням навчального закладу або територіального органу, який реалізує державну політику у сфері зайнятості населення.  Обов’язково треба укласти трудовий договір не менш ніж на три роки із закладами, підприємствами, установами та організаціями, які здійснюють свою діяльність в селах і селищах.


Наверхнаверх