logo
dollar
euro

До Полтави завітає рівненська поетеса з незвичайною збіркою

4:17 21.10.2017 eye 323
До Полтави завітає рівненська поетеса з незвичайною збіркою

30 травня о 19:00 у "Арт-Центрі" (вул. Куйбишева, 40) відбудеться презентація збірки віршів "Семантика наших прикрас" однієї з найперспективніших українських поетес – Вікторії Дикобраз.

Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus". Модератором заходу буде один з його учасників, полтавський поет Денис Стерн.

Вікторія Дикобраз – поетка, керівник організації "Література.РВ", фіналістка "Молодої Республіки Поетів-2014", організатор культурних подій у Рівному та інших містах України.

"Семантика наших прикрас" – дебютна збірка віршів Вікторії, яка вийшла у видавництві "Крок" цієї весни. Арткнижка вирізняється візуальною частиною: у ній немає нумерації сторінок, змісту та інформації про автора.

Як зазначає сама поетка:

Слово  "прикраси" у назві позначає всі ті речі, якими ми себе оточуємо – міста, люди, подорожі, самі прикраси. Насправді, я свого часу випадково почула цю фразу – на парі в університеті, в якому була разів п'ять – і вона мені дуже сподобалась. Я її трішки переробила і вчепилася в неї. В цій книзі немає нумерації та змісту. А відбирати тексти було жахливо складно, у процесі підбору змінилося ставлення до декотрих із них. Всього у збірку увійшло 63 вірші, більшість із них – за 2014 рік.

афіша
Що? Презентація збірки Вікторії Дикобраз "Семантика наших прикрас" в рамках всеукраїнського туру.


Де? "Арт-Центр" (вул. Куйбишева, 40)


Коли? 30 травня о 19:00


Скільки? 15 грн - передпродаж, 20 грн - у день заходу

З приводу питань: 099-41-62-368 (Денис), 095-32-14-299 (Анна).

Презентація відбудеться в рамках всеукраїнського туру, який охоплює 18 міст. Після Полтави Вікторія попрямує до Запоріжжя, Херсону, Миколаєва, Одеси, Києва та Житомира.


Наверхнаверх