logo
dollar
euro

Прокурори Полтавщини відвідали Кременчуцьку виховну колонію

11:30 27.05.2015 eye 245
Прокурори Полтавщини відвідали Кременчуцьку виховну колонію

27 травня з робочим візитом до Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітали перший заступник прокурора Полтавської області Юрій Кравченко, прокурор м. Кременчука Григорій Кондратенко та начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Полтавської області Галина Скотаренко.

Прокурори здійснили обхід житлових приміщень та приміщень комунально-побутового призначення установи з метою перевірки дотримання прав засуджених під час відбування покарання відповідно до вимог чинного законодавства з урахуванням міжнародних стандартів, законності, гуманізму, демократизму та справедливості. Відвідали навчальні класи загальноосвітньої школи та майстерні професійно-технічного училища, де ознайомились з особливостями навчально-виховного процесу освітніх закладів.

Посадовці позитивно відмітили естетичне оформлення житлової зони та прилеглої території. Особливу увагу прокурори звернули на організацію різноманітної соціально-корисної зайнятості підлітків.

Цього ж дня посадовці провели особистий прийом вихованців та надали аргументовані і змістовні відповіді хлопцям на поставлені питання. Питання, які турбували юнаків, стосувалися паспортизації та застосування помилування відповідно до законодавства України.

Прокурори надали позитивну оцінку зусиллям та діяльності адміністрації виховної колонії в напрямку забезпечення прав вихованців  та створення необхідних умов для відбування покарання.


Наверхнаверх