logo
dollar
euro

Мега оригінальні візитки - шлях до успіху

11:25 22.10.2017 eye 668
Мега оригінальні візитки - шлях до успіху

Звична візитка - це найчастіше прямокутний паперовий, пластиковий або картонний носій інформації, на якому містяться необхідні і достатні дані про компанію чи людину.

Від звичайних візиток більшість із нас відмовляються, коли нам пропонують їх на вулиці, у торговельних центрах або навіть в автомобілях, коли ми стоїмо в "пробках". Однак нижчезазначені візитні картки, безумовно, захоплять і потішать будь-якого перехожого!

Компанія, що займається захистом і зломом комп'ютерних систем, роздавала візитки, виготовлені з жерсті. Причому, крім контактних даних, вона містила видавлені інструменти для злому замка!

Медичний центр, який лікує і проводить профілактику астми, випустив візитки-надувні кульки, натякаючи, "відвідайте наш центр і зможете його надути". Правда, складно сказати, як хворий астмою здатний дізнатися, де знаходиться медичний центр і як з ним зв'язатися. У кожному разі, виготовлена візитка вийшла цікавою і унікальною.

Солодощі відмінно піднімають настрій! Деякі компанії вважали за краще створити "солодке" перше враження. Вам може здатися, що вся картка їстівна, проте смачне тільки те, що в ній загорнуте. Як правило, це або шоколадка, або карамель. Єдиний "мінус" такої реклами - одержувач з'їдає цукерку і відразу ж викидає обгортку, не прочитавши, що за компанія подарувала йому задоволення.

Центр, спеціалізований на тренуванні собак, одного разу роздавав собачі кісточки з контактною інформацією та чудовим смаком.

День-у-день з'являються нові креативні візитки, тому їх кількість не злічити, деякі з них - візитка-салямі, візитка-цегла, візитка-відкривачка для пива, візитка-пістолет і т.д. Переваги такої реклами також полягає і в блискавичному поширенні, адже кожна людина хоче здивувати своїх близьких і друзів чимось креативним і приголомшливим, тому відразу поспішає показати, що ж йому пощастило отримати. Якщо у Вас виникло бажання роздати перехожим що-небудь подібне, пам'ятайте, головне ідея, інше - справа техніки! Провідна друкарня Мега-Поліграф реалізує ваші найзаповітніші ідеї якісно та професійно.


Наверхнаверх