logo
dollar
euro

Системи GPS стеження для контролю і моніторингу транспорту

8:52 27.05.2015 eye 272
Системи GPS стеження для контролю і моніторингу транспорту

Система GPS стеження дозволяє проводити спостереження за рухом об'єктів компанії в реальному часі, а також аналізувати їх переміщення за будь-який період часу, формувати різні звіти і виводити статистику по кожному автомобілю окремо.

Для забезпечення збереження речей і особистого автотранспорту, а також для визначення свого місцезнаходження на незнайомій місцевості (в поході, в лісі, в горах) існує переносне навігаційне обладнання або трекер. Цей пристрій дозволяє визначати координати власного місця розташування і передавати отриману інформацію про розташування по GSM-каналах стільникового зв'язку. Додатковими плюсами системи GPS стеженням за транспортом є можливість використання пристроїв невеликої ваги - всього від 50 гр., довга тривалість роботи та наявність тривожної кнопки для виклику абонента.

GPS моніторинг транспорту є актуальною послугою для будь-яких компаній, що мають власний автопарк, особливо тих, хто спеціалізується на наданні послуг пов'язаних з переміщеннями об'єктів: вантажоперевізникам, служби таксі, кур'єри та інкасаторські служби, охоронні підприємства і т.д. Установка такої системи GPS стеження на автомобіль допомагає дисциплінувати водіїв автотранспорту, тому його маршрут постійно контролюється в межах певної місцевості, що дозволяє знижувати витрати компанії на 20-40% за рахунок зменшення пробігу автомобіля і витрати палива. Перевагами моніторингу є можливість відслідковувати транспортну логістику, контролювати маршрут руху, зупинки і витрата палива і відстежувати місцезнаходження транспортного засобу в забороненій або дозволеної зоні.

Система GPS стеження також є необхідним методом контролю для компанії, що займається перевезеннями вантажів і транспортною логістикою. Використання моніторингу дозволяє не тільки грамотно побудувати графіки доставки вантажу і відстежити витрата палива, але й проконтролювати рух автотранспорту з вантажем, що перевозиться з однієї точки доставки в іншу, незалежно від того, де перебуватиме транспортний засіб, в Україні або за кордоном. Система GPS моніторингу дозволить також зробити не тільки підключення до шини автомобіля, але і встановити додаткові датчики.

Іншим різновидом системи GPS моніторингу є відстеження спеціалізованої техніки, що дозволяє контролювати сільськогосподарську, промислову, будівельну, та іншу спецтехніку. Основним елементом контролю спецтехніки є облік відпрацьованих на техніці мотогодин, що дозволяє контролювати норми споживання палива, а також вести облік кількості заправок і зливів палива, у тому числі з зазначенням місця і об'єму. Також GPS стеження допомагає проводити роботу з геозон, і враховувати такі параметри, як виїзд спецтехніки з дозволеною зони проведення робіт, контроль її маршруту руху, що дозволяє запобігати нецільове використання спецтехніки та виконання робіт «на сторону».

Одним з нових напрямків GPS стеження є контроль рідко переміщаються або стаціонарних технічних об'єктів. Такий вид моніторингу в основному використовується при обслуговуванні систем, захист від крадіжки сміттєвих баків, теплопостачання, водопостачання та об'єктів енергетичного комплексу. Моніторинг технічних об'єктів дозволяє контролювати технічний стан і робочі параметри стаціонарного об'єкта в певному проміжку часу. Цей вид моніторингу дозволяє оператору проводити контроль та віддалене управління кількох технічних об'єктів одночасно. Додатковою функцією моніторингу є можливість прослуховування об'єкта та установки голосового зв'язку.


Наверхнаверх